Obsługa social media

Media społecznościowe to współcześnie bardzo ważne narzędzie budowania relacji z klientami i jedno z najważniejszych narzędzi PR-u w Internecie. Istotą e-PR jest komunikacja dążąca do interakcji lub na niej oparta.


Funkcjonowanie w przestrzeni social media przynosi instytucji wiele korzyści, do których można zaliczyć: lepszą widoczność i rozpoznawalność marki, a co za tym idzie – większą wiarygodność i zaufanie potencjalnych klientów, zwiększenie efektywności działań w wypadku zarządzania kryzysowego, budowanie społeczności zainteresowanych danym tematem, tworzenie lub udoskonalenie wizerunku w sieci, możliwość jednoczesnego dotarcia do bardzo wielu użytkowników. Media społecznościowe dają także szansę na edukowanie, kształtowanie i rozwijanie rynku.


Oferujemy Państwu pomoc w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych pozytywnych relacji z klientami poprzez prowadzenie i obsługę profili firmowych w mediach społecznościowych, a także rozpowszechnianie informacji o ważnych wydarzeniach i zbieranie opinii o marce wśród potencjalnych zleceniodawców.

Zamawianie

Zapytania i zamówienia prosimy składać mailowo poprzez adres e-mail: biuro@primumverbum.pl